Totes les Entitats

 

 

 

 

ENTITATS FEDERADES

Agrupació de Balls Populars

c/Major, 73

www.ballspopularsvilanova.org

 

Agrupació excursionista La Talaia

c/Comerç, 4

www.aetalaia.cat

 

Amics Voramar

c/Sant Pere, 51

Associació Coral Rierola

artsmusicals@hotmail.com

 

Associació cultural El Tast

Plaça Soler i Carbonell, 28

eltast@hotmail.com

 

Associació cultural Espavila

espavila06@gmail.com

 

Associació d’amics del Drac de la Geltrú

Plaça de l’Associació dels Alumnes Obrers, s/n

www.dracdelageltru.es

dracdelageltru@gmail.com

 

Associació d’amics els Borregos de Vilanova

c/Sant Sebastià, 11

 

Associació esportiva Llaguts Confraria de pescadors

Passeig Maritim, 73

llagutsvilanova@gmail.com

Associació FESTUC

Plaça de l’Associació dels alumnes obrers, s/n, despatx 1

Entitat.festuc@hotmail.com 639960995

 

Associació Lúdico-cultural i esportiva Endimari

c/Major, 41, local

endimari.vilanova@gmail.com

 

AV Centre Vila

C/ Jardí, 9

 

AV Fondo Somella

C/ de la Turbina, 19

 

AV La Collada – Els sis camins

C/ de la Turbina, 19

av_collada_siscamins@hotmail.com

 

AV La Geltrú

Plaça de l’Associació d’Alumnes Obrers, s/n

avlageltru@gmail.com

 

AV Molí de vent

C/ Aigua, 203-205

avmolivent@amolivent.org

 

AV Plaça de la Sardana

C/ Josep Anselm Clavé, 64-68

plazadelasardana@hotmail.com

 

AV Sant Joan

Jardins Francesc Macià, s/n

www.avsantjoan.com avsantjoan@avsantjoan.com

 

AV Tacó

Avinguda Vilafranca, 26

www.avtaco.org avtaco@yahoo.es

 

Ball d’enveja

www.balldenveja.cat balldenveja@gmail.com

Ball de Diables de VIlanova i la Geltrú

C/ major, 49 baixos

www.balldediablesvng.com  diablesvng@hotmail.com


 

 

 

Ball de diables de la Collada-Sis camins

c/ de la turbina, 19 938100240

diablescollada@gmail.com

Campus UPC de Vilanova

Av. Víctor Balaguer, s/n Edifici VG3

www.epsevg.upc.edu info.epsevg@upc.edu

 

Can Sandàlia

ampafranciscans@hotmail.com

 

Casa Castilla y Léon

C/Aigua, 45

 

Centre Juvenil La Fita – Joves cristians de VNG

Plaça Arxiprestat Llorenç Garriga, 1

lafita@hotmail.es

 

Círcol Catòlic

C/ Sant Gervasi, 41  938937900

www.circolcatolic.com circolcatolic@hotmail.com

Club de ball esportiu dance Gold

Avda. Francesc Macià, 85  938168012

info@dancegold.es

Club Nàutic Vilanova

Escollera de ponent, s/n

www.cnvilanova.cat cnv@cnvilanova.cat

 

Club Tennis Vilanova

www.ctvilanova.cat ctvilanova@ctvilanova.cat

 

Colla de Castellers Bordegassos de Vilanova

Plaça de les casernes, 2

www.bordegassos.org bordegassos@bordegassos.org

 

Colla de Geganters de Vilanova i la Geltrú

carnavalgeganter@hotmail.com

 

Confraria Els Boters de Mar

botersdemar@gmail.com

http://botersdemar.blogspot.com.es/

 

Confraria de Pescadors

confrara@hotmail.com

Creu Roja Joventut

c/ Havana, 4

crj.vilanova@creuroja.org

El Sarau

elsarau@hotmail.es

Els amics de les nits

c/ correu, 77, baixos

 

Els Llunàtics

elsllunatics@hotmail.com

 

Els Nens de Vilanova

elsnensdevilanova@hotmail.com

www.elsnensdevilanova.com

 

Els Pirates de la costa del Garraf

C/Cuba, 22

 

Els Pocassoltes

pocasoltes@hotmail.com

 

Entitat Carnavalesca Els Marítims

C/ Sant Gervasi, 88, 1

www.maritims.org

 

Entitat cultural i festiva Can Pistraus

C/ Santa Madrona, 33, baixos

www.canpistraus.org secretaria@canpistraus.org

 

Escola de Ball Teresa Carulla

www.teresacarulla.com

 

Falcons de Vilanova

C/ Sant Sebastià, 11

www.falconsdevilanova.cat

falconsvilanova@hotmail.com

Foment Vilanoví

C/Santa Madrona, 1

www.fomentvilanovi.cat

foment@fomentvilanovi.cat

 

associaciolabenplantada@hotmail.es

 

La Carnavalera

la-carnavalera@hotmail.es

 

 

La Disbauxa Vilanovina

Passatge Olivella, 7

ladisbauxa@telefonica.net

 

 

La Medusa

www.lamedusa.net

lamedusa@lamedusa.net

 

La Pitonga

lapitonga@gmail.com

La Roma Roja

laromaroja@hotmail.com

 

La Unió Vilanovina

C/ Santa Madrona, 33, baixos

www.launiovilanovina.cat

launio@launiovilanovina.cat

Mala Mar

dani@arnabatseguros.com 935168092

 

Moto Club Penya Motorista Vilanova

www.motoclubvilanova.com

motoclubvilanova@gmail.com

 

Òmnium Cultural – Garraf

garraf@omnium.cat

Olímpic Tracatà

C/ Santa Madrona, 11, baixos

 

Orfeó Vilanoví

C/ Esglèsia, 14

 

Penya Barcelonista de Vilanova

Rambla Vidal, 8

www.penyabarcelonistavilanova.cat

pbarvva@terra.es

 

Penya Filatèlica de Vilanova

C/ Marquès del Duero, 15-17

https://penyafilatelicavng.blogspot.com pfvilanovailageltru@hotmail.com

 

SARC

Passeig Marítim, 73

www.sarc.cat info@sarc.cat

 

SEPC La Gavina

Plaça de la rajanta, 7 baixos

societat.lagavina@hotmail.com

 

Societat Cultural La Gran Penya

Rambla Principal, 52

www.granpenya.es societatgpenya@telefonica.net

 

Societat Cultural La Puput

 

Societat Cultural Recreativa La Castanya

C/ Aigua, 66, baixos

lacastanya@gmail.com

 

Societat Cultural Recreativa La Pasifae

C/ Sant Pau, 13

www.pasifaevilanovina.es

pasifae@movistar.es

 

Societat Cultural Recreativa L’Anònim Vilanovi

Plaça Fabrica Nova, 22

anonimvilanovi_vng@hotmail.com

 

Societat el Guixot

somelguixot@hotmail.com

troferret@hotmail.com

 

 

Societat La Gresca

societatlagresca@telefonica.net

 

Societat La Nyora

societatlanyora@gmail.com

 

Societat sardanista Dansaires Vilanovins

Plaça d’Enric Cristòfol Ricart, 8

dansaires@dansairesvilanovins.cat

 

Taboo percussió

taboo.percusion@gmail.com